Piątek, 29 marca 2024r., czyli do końca roku kalendarzowego pozostało 277 dni

POPOŁUDNIE FILMOWE W BIBLIOTECE

Dnia 3 października uczniowie klasy 4a wzięli udział w projekcji filmu pt. „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai”. Działanie to było elementem 8.edycji Ogólnopolskiej Nocy Bibliotek pod hasłem „To się musi powieść”. Powiodło nam się – uczniowie rozpoczęli spotkanie od rozwiązania krzyżówki nawiązującej do hasła tegorocznej Nocy Bibliotek. Wykonanie tego zadania było zaproszeniem do wspólnego oglądania filmu oraz poczęstunku. Ciekawe przygody młodych detektywów Lassego i Mai, miła atmosfera i klimat biblioteki szkolnej rozświetlony błyskiem latarek złożył się na przyjemne popołudniowo - wieczorne spotkanie w murach naszej szkoły. Kolej Noc Bibliotek już za…. może wcześniej niż za rok.