Wtorek, 19 marca 2024r., czyli do końca roku kalendarzowego pozostało 287 dni

POZNAJ POLSKĘ - WYCIECZKA CZWARTYCH KLAS DO PSZCZYNY

Dnia 21 czerwca 2022r. klasy 4a, 4b, 4c 4d wzięły udział w wycieczce klasowej do Pszczyny, w ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki dla dzieci i młodzieży mającym na celu umożliwienie im poznania Polski, jej środowiska przyrodniczego i tradycji.

Uczniowie mieli okazję obejrzeć Skansen Wsi Pszczyńskiej, Muzeum Zamkowe w Pszczynie czy Pokazową Zagrodę Żubrów. Ostatnim punktem programu był smaczny obiad w zabytkowym centrum miasta. W czasie wyjazdu towarzyszyła nam Pani przewodnik, która w ciekawy sposób opowiadała o historii miasta i jego głównych atrakcjach.

W imieniu wszystkich wychowawców klas czwartych dziękujemy Pani Aleksandrze Rabendzie za umożliwienie wyjazdu w ramach dofinansowania ze wspomnianego projektu.