wysoki kontrast
wysoki kontrast
czcionka A++
czcionka A+
czcionka A
menu dla osób niepełnosprawnych
   Poniedziałek, 28 listopada 2022r., czyli do końca roku kalendarzowego pozostało 34 dni


linklinklinklink

 14.04.2022

RADA PEDAGOGICZNA

RELIGIA

   dr Danuta Wróbel
   ks. Michał Lepich

JĘZYK POLSKI 

   mgr Agnieszka Jacenik
   mgr Aneta Majka
   mgr Anna Makaruk
   mgr Dorota Skolik
   mgr Monika Woynar 

HISTORIA

   mgr Agnieszka Jacenik
   mgr Daniel Madejski 
   mgr Aleksandra Rabenda

WOS 

   mgr Daniel Madejski 

JĘZYK ANGIELSKI
 
   mgr Celina Fusy
   mgr Aneta Majka
   mgr Katarzyna Nagdy 

JĘZYK NIEMIECKI

   mgr Ewa Mazur

MATEMATYKA

   mgr Grzegorz Derbis
   mgr Agnieszka Golasińska
   mgr Anna Osmańczyk
   mgr Anna Pęcherz

FIZYKA

   mgr Grzegorz Derbis

BIOLOGIA, PRZYRODA, GEOGRAFIA

   mgr Anna Grychtoł
   mgr Beata Stępniewska 

CHEMIA

   mgr Anna Pęcherz

MUZYKA

   mgr Artur Bauc

PLASTYKA

   mgr Irena Imańska

TECHNIKA

   mgr Iryna Mazur 


WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

   mgr Marcelina Biernat


EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

   mgr Justyna Szturma

INFORMATYKA

   mgr Marcelina Biernat
   mgr Halina Dobek
   mgr Aleksander Proksza

WYCHOWANIE FIZYCZNE 

   mgr Aleksander Proksza
   mgr Bożena Sęktas
   mgr Katarzyna Wilczek 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

   mgr Sandra Andrzejewska
   mgr Maria Figura
   mgr Agnieszka Gierczyńska
   mgr Mariola Kieloch
   mgr Karina Krawczyk
   mgr Katarzyna Ledwoń
   mgr Katarzyna Leśniak - Nowacka
   mgr Justyna Malecha
   mgr Ewa Mazur
   mgr Magdalena Muszalik
   mgr Beata Stępniewska 

NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY 

   lic. Katarzyna Chołuj
   mgr Natalia Fricowska
   mgr Joanna Niesporek 
   mgr Daria Kozibąk
   mgr Anna Osmańczyk
   mgr Justyna Szturma

BIBLIOTEKA 

   mgr Agnieszka Jacenik
   mgr Daria Kozibąk
   mgr Aleksandra Rabenda
   mgr Daria Winiarska

KIEROWNIK ŚWIETLICY 

   mgr Agnieszka Harupa - Irzykowska 

ŚWIETLICA

   mgr Marcelina Biernat
   mgr Sandra Gandecka
   mgr Aleksandra Harupa
   mgr Joanna Mróz 

   
LOGOPEDA/NEUROLOGOPEDA 

   mgr Jolanta Bendkowska
   mgr Anna Gawenda
   mgr Marta Stasiowska

SPECJALISTA SI

   mgr Iwona Kulpok

PSYCHOLOG

   mgr Zuzanna Bizuk

PEDAGOG

   mgr Ewa Olszok

REWALIDACJA

   mgr Sandra Andrzejewska
   mgr Jolanta Bendkowska
   lic. Katarzyna Chołuj
   mgr Natalia Fricowska 
   mgr Agnieszka Gierczyńska
   mgr Mariola Kieloch
   mgr Daria Kozibąk
   mgr Aleksandra Leszczyńska
   mgr Katarzyna Leśniak - Nowacka
   mgr Justyna Malecha
   mgr Joanna Mróz
   mgr Joanna Niesporek
   mgr Aleksandra Rabenda 
   mgr Justyna Szturma
   

   








zamknij

zamknij
zamknij