Wtorek, 19 października 2021r., czyli do końca roku kalendarzowego pozostało 74 dni

24.03.2021

ŚWIETLICA Z MEGAMISJĄ

Od września 2020 roku nasz świetlica szkolna rozpoczęła realizację projektu MEGAMISJA. Jest to program Fundacji Orange dotyczący edukacji cyfrowej. Wraz z animowanymi Bohaterami: Kubą, Julką i niesfornym cyfrowym Psotnikiem, dzieci wyruszają w podróż pełną przygód i rozmaitych zadań do wykonania. Do tej pory przeszliśmy przez 8 z 10 obszarów tematycznych, takich jak: bezpieczne korzystanie z informacji, dziecko w środowisku medialnym, język mediów, prawo, kreatywne korzystanie z mediów, bezpieczeństwo i etyka w mediach i komunikacji oraz ekonomiczne aspekty działania mediów. Za dzielną realizację poszczególnych zadań, nasza praca została doceniona i nagrodzona upominkami w postaci: 2 tabletów, książek, płyt CD z bajkami, gier planszowych oraz artykułów papierniczych (kredki, mazaki, farby, itp.). Bardzo się cieszymy z otrzymanych upominków, które z pewnością wzbogacą nasz czas spędzony na świetlicy.

Lider Projektu: Marcelina Biernat