wysoki kontrast
wysoki kontrast
czcionka A++
czcionka A+
czcionka A
menu dla osób niepełnosprawnych
   Wtorek, 02 marca 2021r., czyli do końca roku kalendarzowego pozostało 305 dni


linklinklinklink

 02.11.2020

PASOWANIE NA UCZNIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 38 IM. WOJSKA POLSKIEGO W CHORZOWIE

brak obrazu
Minęło już kilka tygodni od chwili, gdy dla Pierwszoklasistów zabrzmiał głos pierwszego szkolnego dzwonka.  Zdążyliśmy się wzajemnie poznać, polubić, a nawet zaprzyjaźnić. Teraz przyszedł czas na uroczyste „PASOWANIE NA UCZNIA” naszej Szkoły.
We wtorek, 13 października nasi najmłodsi uczniowie, w obecności Pana Dyrektora, wychowawców klas oraz zaproszonych na uroczystość nauczycieli naszej szkoły, złożyli uroczyste ślubowanie i zostali  oficjalnie przyjęci do naszej społeczności uczniowskiej. Przy tej okazji zaprezentowali też swoje pierwsze umiejętności zdobyte w szkole.
Drodzy Mali Przyjaciele, gorąco Was witamy i pozdrawiamy!
Od dzisiaj tworzycie z nami wielką szkolną rodzinę. Waszymi przewodnikami po ogromnej krainie wiedzy będą nauczyciele i rodzice, ale też starsi koledzy, którzy  chętnie podadzą  Wam pomocną dłoń. Zapraszamy do nowej przygody, którą jest nauka. Powodzenia i wspaniałej podróży!!! 

 17.02.2021
zdjęcie
Oj, działo się! W tym roku Walentynki w naszej szkole były naprawdę wyjątkowe! czytaj dalej dalej

 14.02.2021
zdjęcie

 07.02.2021
zdjęcie
W minionym tygodniu zawitał do nas niezwykły gość - mały podróżnik - Ludwik. Nasz pluszowy kolega aktywnie uczestniczył w zajęciach z uczniami klasy 2d, 3b i 3c. czytaj dalej dalej

 07.02.2021
zdjęcie
W bieżącym roku szkolnym: klasy 3b i 6a pod kierunkiem wychowawców (p. Katarzyny Leśniak-Nowackiej oraz p.Katarzyny Nagdy) biorą udział w unijnym programie eTwinning, który ma na celu łączenie szkół w Europie za pośrednictwem technologii informacyjno-komunikacyjnych. czytaj dalej dalej

 03.02.2021
zdjęcie
zamknij

zamknij
zamknij