wysoki kontrast
wysoki kontrast
czcionka A++
czcionka A+
czcionka A
menu dla osób niepełnosprawnych
   Wtorek, 01 grudnia 2020r., czyli do końca roku kalendarzowego pozostało 30 dni


linklinklinklink

 02.11.2020

PASOWANIE NA UCZNIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 38 IM. WOJSKA POLSKIEGO W CHORZOWIE

brak obrazu
Minęło już kilka tygodni od chwili, gdy dla Pierwszoklasistów zabrzmiał głos pierwszego szkolnego dzwonka.  Zdążyliśmy się wzajemnie poznać, polubić, a nawet zaprzyjaźnić. Teraz przyszedł czas na uroczyste „PASOWANIE NA UCZNIA” naszej Szkoły.
We wtorek, 13 października nasi najmłodsi uczniowie, w obecności Pana Dyrektora, wychowawców klas oraz zaproszonych na uroczystość nauczycieli naszej szkoły, złożyli uroczyste ślubowanie i zostali  oficjalnie przyjęci do naszej społeczności uczniowskiej. Przy tej okazji zaprezentowali też swoje pierwsze umiejętności zdobyte w szkole.
Drodzy Mali Przyjaciele, gorąco Was witamy i pozdrawiamy!
Od dzisiaj tworzycie z nami wielką szkolną rodzinę. Waszymi przewodnikami po ogromnej krainie wiedzy będą nauczyciele i rodzice, ale też starsi koledzy, którzy  chętnie podadzą  Wam pomocną dłoń. Zapraszamy do nowej przygody, którą jest nauka. Powodzenia i wspaniałej podróży!!! 

 30.11.2020
zdjęcie

 24.11.2020
zdjęcie
Miękki, puchaty, taki z łatką i "klapniętym uszkiem". 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. czytaj dalej dalej

 21.11.2020
zdjęcie

 21.11.2020
zdjęcie
Drodzy Uczniowie!Ogłaszamy wyniki Konkursu na okładkę ulubionej książki czytaj dalej dalej

 21.11.2020
zdjęcie
W ostatnim czasie biblioteka szkolna wzbogaciła się o nowości książkowe, które zostały zakupione w ramach środków finansowych pochodzących z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. czytaj dalej dalej
zamknij

zamknij
zamknij