wysoki kontrast
wysoki kontrast
czcionka A++
czcionka A+
czcionka A
menu dla osób niepełnosprawnych
   Wtorek, 01 grudnia 2020r., czyli do końca roku kalendarzowego pozostało 30 dni


linklinklinklink

 01.09.2020

ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO

brak obrazu
Początek roku szkolnego jest dla nas wszystkich szczególnym dniem -nie tylko dla pierwszoklasistów i uczniów rozpoczynających kolejny etap edukacji, ale także dla ich rodziców, nauczycieli oraz dyrekcji. Wrzesień zaczynamy z bagażem trudnych doświadczeń, wynikających z epidemii COVID-19. Dzisiaj po wielomiesięcznej przerwie uczniowie i nauczyciele wracają do szkół i tradycyjnej formy nauki. Mamy nadzieję, że powrót do względnej normalności przy zachowaniu maksymalnych środków ostrożności pozwoli nam na bezpieczne funkcjonowanie. 
     Zgodnie ze szkolną tradycją, naszych pierwszoklasistów powitał dyrektor mgr inż. Krzysztof Pikula. Z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego wszystkie klasy naszej szkoły spotkały się wreszcie ze swoimi wychowawcami i kolegami z klasy.
   Wszystkim uczniom, w nowym roku szkolnym życzymy przede wszystkim zdrowia, sukcesów w nauce i w sporcie oraz wytrwałości w dążeniu do celu! 

 30.11.2020
zdjęcie

 24.11.2020
zdjęcie
Miękki, puchaty, taki z łatką i "klapniętym uszkiem". 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. czytaj dalej dalej

 21.11.2020
zdjęcie

 21.11.2020
zdjęcie
Drodzy Uczniowie!Ogłaszamy wyniki Konkursu na okładkę ulubionej książki czytaj dalej dalej

 21.11.2020
zdjęcie
W ostatnim czasie biblioteka szkolna wzbogaciła się o nowości książkowe, które zostały zakupione w ramach środków finansowych pochodzących z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. czytaj dalej dalej
zamknij

zamknij
zamknij