wysoki kontrast
wysoki kontrast
czcionka A++
czcionka A+
czcionka A
menu dla osób niepełnosprawnych
   Sobota, 12 czerwca 2021r., czyli do końca roku kalendarzowego pozostało 203 dni


linklinklinklink

 01.09.2020

ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO

brak obrazu
Początek roku szkolnego jest dla nas wszystkich szczególnym dniem -nie tylko dla pierwszoklasistów i uczniów rozpoczynających kolejny etap edukacji, ale także dla ich rodziców, nauczycieli oraz dyrekcji. Wrzesień zaczynamy z bagażem trudnych doświadczeń, wynikających z epidemii COVID-19. Dzisiaj po wielomiesięcznej przerwie uczniowie i nauczyciele wracają do szkół i tradycyjnej formy nauki. Mamy nadzieję, że powrót do względnej normalności przy zachowaniu maksymalnych środków ostrożności pozwoli nam na bezpieczne funkcjonowanie. 
     Zgodnie ze szkolną tradycją, naszych pierwszoklasistów powitał dyrektor mgr inż. Krzysztof Pikula. Z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego wszystkie klasy naszej szkoły spotkały się wreszcie ze swoimi wychowawcami i kolegami z klasy.
   Wszystkim uczniom, w nowym roku szkolnym życzymy przede wszystkim zdrowia, sukcesów w nauce i w sporcie oraz wytrwałości w dążeniu do celu! 

 10.06.2021

 01.06.2021
zdjęcie
Kochani Uczniowie naszej szkoły! W dniu Waszego święta Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 38 w Chorzowie wraz z całym gronem pedagogicznym składa Wam najpiękniejsze życzenia! czytaj dalej dalej

 31.05.2021
zdjęcie

 24.05.2021
zdjęcie

 16.05.2021
zdjęcie
Maj, w dziejach naszego kraju i narodu, obfituje w szereg wydarzeń historycznych. czytaj dalej dalej


Pozostałe informacje
zamknij

zamknij
zamknij