Poniedziałek, 28 września 2020r., czyli do końca roku kalendarzowego pozostało 94 dni

24.11.2019

MARZYCIELSKA POCZTA

Marzycielska Poczta jest ogólnopolską akcją, polegającą na wysyłaniu tradycyjnych listów i pocztówek do ciężko chorych dzieci. Idea projektu – to niesienie wsparcia psychicznego dzieciom i ich rodzicom w walce z często nieuleczalną chorobą.

Uczniowie klasy 5a, w ramach lekcji języka polskiego,również włączyli się do akcji. Z wielkim zaangażowaniem zredagowali pozdrowienia,życzenia oraz przygotowali własnoręcznie zrobione kartki. Wszystkie listy i laurki zostały wysłane do Julii z Trzebini. Naszą młodszą koleżankę serdecznie pozdrawiamy i życzymy wszystkiego najlepszego, dużo wytrwałości w walce z chorobą.

Zachęcamy do odwiedzenia strony Marzycielskiej Poczty i niesienia pomocy oraz radości innym.